Versenyeredmények

Címkék: Általános hírek

Versenyeredmények a 2014/2015-ös tanévben

Matematika−fizika munkaközösség

tanuló neve/osztálya

verseny neve

versenyen elért eredmény

Tanár

Csek Gyöngyvér

Filozófia OKTV

2. forduló (országos 36.)

Ferenczi Miklós

Dénes Dalma Csenge

Filozófia OKTV

döntő (országos 10.)

Ferenczi Miklós

Matusek Lili

Benedek Máté

MUKI BÁCSI

Megyei I. (11-12. évf.)

Országos különdíj

Huszár István

Hutter Máté

Soós Bence

MUKI BÁCSI

Megyei I. (9-10)

Huszár István

Lőrincz Judit

MUKI BÁCSI

Megyei II.

Huszár István

Kovásznai Balázs

Sata Levente

MUKI BÁCSI

Megyei III.

Huszár István

Csuti Péter

Lovassi Viktor

MUKI BÁCSI

Megyei IV.

Huszár István

Varga Franciska

Varga Kristóf

MUKI BÁCSI

Megyei V.

Huszár István

Rudniczai Vanda

Szalai Liliána

MUKI BÁCSI

Megyei VI.

Huszár István

Kovács Botond

Informatika OKTV

Döntő 22.

Szentpéteri Attila

Pintér Benjámin

Informatika OKTV

Döntő 39.

Szentpéteri Attila



Természettudományi munkaközösség

Földrajz OKTV: Németh Gergő 11.D, országos döntő 3. hely.  Felkészítő: Mizerák Beáta

Ami szem szájnak ingere Országos biológiai csapatverseny Sárvár: 5. helyezés (Szilágyi Zita, Zsigó Lilla, Zoltán Csenge) felkészítő:  Marsóné Pere Krisztina

Avram Hershko Országos természettudományi verseny Karcag: két csapat jutott a döntőbe

felkészítők: Tenyei Tóth Angéla, Kakasi Gabriella, Hollósy Eszter.  Csapattagok:  Kulágin Dominika, Farkas Boglárka, Matusek Lili 11.B különdíj,  illetve Varga Kristóf, Gróf Csenge és Varga Franciska 10.B

A Tudomány, ami összeköt címmel a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara által meghirdetett kreatív pályázaton iskolánkat Zoltán Csenge képviselte.  Harc a vírusok ellen témakörben készített pályaművével különdíjban részesült. A versenyre való előkészületet Marsóné Pere Krisztina koordinálta.

Föld napi vetélkedő: csapataink egy 2. és egy 5. helyezést értek el.



Humán munkaközösség

Az OKTV II. fordulójába jutott magyar nyelvből: Kresz Alexandra 12.B  (Csonkáné Németh Klára)

 

A Polgári Casino által szervezett költészet napi megyei szavalóverseny (Kaposvár):

2. hely + közönségdíj: Szalay Ágnes 11.D (Szalayné Iby Klára)

 

V. Csokonai színjátszó találkozó (Kaposvár):

2. hely: a PMG színjátszó csoportja

A legjobb férfi színész díja: Imre Viktor (Mizerák Beáta)

 

Költészet napi városi szavalóverseny:

  1. Molnár Alma 9.A (Csonkáné Németh Klára)

  2. Imre Viktor 11.D

  3. Szűcs Zsuzsanna 9.A (Csonkáné Németh Klára)

 

„Bújj a bőrömbe!” rendőrségi vetélkedő:

városi 1. + megyei 4. helyezés: a 11.B csapata (Fogarassyné Orczy Zsuzsanna)

 

Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny (Siófok):

2−8. helyezések: a 11.B és a 12.N csapatai (Fogarassyné Orczy Zsuzsanna)





Német nyelvi munkaközösség

tanuló neve/osztálya

verseny neve

versenyen elért eredmény

Tanár

Pozsár Zsófia

12. N

OKTV

országos 3. hely

Eke Kornélia

Révész Zoltán

12. N

OKTV

második fordulóba jutott

Eke Kornélia

Bagi Annabella

Ján Bence

Szabó Eszter

Lesefüchse
német olvasási verseny

Szabó Eszter az országos döntőbe jutott

Balassáné Dombi Judit