Tanévzáró – 2018. június

Címkék: Általános hírek

A június 22-ei tanévzáró ünnepség középpontjába a PMG-diákok 2017/2018. tanévben elért eredményeinek értékelése került.

Oklevélben és / vagy könyvjutalomban részesültek a következő tanulók:

9. kny

Litkei Dalma közösségi munkáért

Szaniszló Zita közösségi munkáért

Hammer Brigitta az iskolai kórusban végzett tevékenységéért és közösségi munkáért

Kovács Réka az iskolai kórusban végzett tevékenységért

Molnár Panna az iskolai kórusban végzett tevékenységért

R. Török Lili az iskolai kórusban végzett tevékenységért

Császár Csaba az iskolai kórusban végzett tevékenységért

Pál Gergő az iskolai kórusban végzett tevékenységért

Várszegi Csanád az iskolai kórusban végzett tevékenységért és közösségi munkáért

 

9. a

 

Nagy Melissza kiemelkedő közösségi és kulturális tevékenységéért

Szilágyi Örs kiemelkedő tanulmányi eredményéért és sporttevékenységéért

Mittermayer Ágota kiemelkedő tanulmányi eredményéért

Süveges Fanni kiemelkedő tanulmányi eredményéért

 

9. b osztály

Kresz Adél kitűnő tanulmányi eredményért és közösségi munkáért

Nagy Gergő kitűnő tanulmányi eredményért és sportteljesítményért

Simon Csenge Boróka kitűnő tanulmányi eredményért

Vajda András kitűnő tanulmányi eredményért

Horváth Nóra Luca kiváló tanulmányi eredményért

Eszes Dávid közösségi munkáért

Prém Nikolett közösségi munkáért

Potó Dorottya  közösségi munkáért

Bozsoki Bence közösségi munkáért

 

9. c osztály

Czechmeister Boglárka kimagasló tanulmányi eredményéért

Kiss Gergely kimagasló tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért

 

9. n osztály

Walter Dominika Anna kimagasló tanulmányi és közösségi munkájáért

Budai Roberta kimagasló tanulmányi és közösségi munkájáért

Csehi Gréta kimagasló tanulmányi és közösségi munkájáért

Varga Botond kimagasló tanulmányi és közösségi munkájáért

Fehérvári Anna közösségi munkájáért

Fabó Anna Tamara közösségi munkájáért

Jankovics Lídia tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért

 

10. a osztály

Balogh Bálint kitűnő tanulmányi eredményéért

Sziveg Ákos az iskola érdekében végzett közösségi munkájáért

Pásztor Bence jó tanulmányi eredményéért

Habi Nikolett jó tanulmányi eredményéért

Göntér Erik jó tanulmányi eredményéért

Steinbacher Sára jó tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért

Tőke Zsófia jó tanulmányi eredményéért

 

10. b osztály

Raport Kata kiváló tanulmányi eredményéért

Berta Lilla közösségi diák-önkormányzati tevékenységéért

Kapitány Balázs a gimnázium kulturális életében való aktív közreműködésért

 

 

10. c osztály

Jahni Bálint a Diákönkormányzatban végzett rendszeres és lelkiismeretes munkájáért

Bálint Eszter a gimnázium kamarakórusával való rendszeres és sikeres szerepléséért

Kiss Daniella a gimnázium kamarakórusával való rendszeres és sikeres szerepléséért

Pépei Naomi a gimnázium kamarakórusával való rendszeres és sikeres szerepléséért

Városi Viktória a gimnázium kamarakórusával való rendszeres és sikeres szerepléséért

Kiss Dorina jó tanulmányi és közösségi munkájáért

Orbán Eszter jó tanulmányi és közösségi munkájáért

 

10. n osztály

Wald Kíra kiemelkedő sportmunkáért

Bozsoki Boglárka kiemelkedő kulturális tevékenységért és tanulmányi eredményéért

Hollósy Péter az Irinyi János Kémiaversenyen elért eredményért

Nagy Barnabás a Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenyen elért eredményért

Horváth Eszter kiemelkedő tanulmányi eredményéért

Simon Virág kiemelkedő tanulmányi eredményéért

Szőllősi Anna kiemelkedő tanulmányi eredményéért

Varga Kata kiemelkedő tanulmányi eredményéért

 

 

11.a

Horváth Lili kitűnő tanulmányi eredményéért

Soós Krisztina kitűnő tanulmányi eredményéért

Szabó László kiemelkedő sportteljesítményéért és közösségi munkájáért

Horváth Alexandra kiemelkedő sportteljesítményéért és közösségi munkájáért

Károlyi Natália kiemelkedő sportteljesítményéért

Vajda Viktória kiváló tanulmányi eredményéért

Molnár Kincső kiváló tanulmányi eredményéért

Boda Roland közösségi munkáért

 

 

11. b

Csák Virág Boglárka kimagasló tanulmányi eredményéért

Szili Anna jó tanulmányi eredményéért és tanulmányi versenyen való részvételéért

 

11. c osztály

Matyék Szimonetta jó tanulmányi eredményéért

Horváth Kristóf jó tanulmányi eredményéért

Barna Szilvia jó tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért

Nagy Zoltán Géza jó tanulmányi eredményéért

 

11. n

Bódis Vanda jó tanulmányi eredményéért

Császár Barbara Klaudia jó tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért

Huber Anita kimagasló tanulmányi eredményéért

Keppel Zita a Diákönkormányzatban végzett rendszeres és lelkiismeretes munkájáért

Pethes Katalin jó tanulmányi eredményéért és tanulmányi versenyen elért eredményéért

Sütő Rebeka kimagasló tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért

Szekeres Viktória kimagasló tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért

Szücs Zsuzsanna Viktória közösségi munka

Lengyel Zsófia közösségi munka

Szántó Dominika Andrea kimagasló sportteljesítményéért

Huber Péter Szabolcs kimagasló sportteljesítményéért

 

Gratulálunk!

IMG_4351.jpgIMG_4352.jpgIMG_4353.jpgIMG_4354.jpgIMG_4356.jpgIMG_4360.jpgIMG_4361.jpgIMG_4362.jpgIMG_4366.jpgIMG_4368.jpgIMG_4369.jpgIMG_4373.jpgIMG_4374.jpgIMG_4375.jpgIMG_4377.jpg