Nyílt nap Siófok környéki iskoláknak (2018.11.21)

Címkék: Általános hírek

Tisztelt Érdeklődők!

Gimnáziumunk a 2018/2019-es tanévben is megszervezi a nyílt napot, melyen a végzős általános iskolások lehetőséget kapnak arra, hogy megismerkedjenek választott középiskolájuk légkörével, az abban folyó oktatással.

Ebben a tanévben nyílt napunk időpontja (a Siófok környéki általános iskolák számára):

 

2018. november 21. (szerda)

8:00-12:25

 

A nyílt nap programjáról, a meghirdetett órákról az alábbiakban részletes ismertetést adunk.

Kérjük, az általános iskolások a jelentkezésüket a saját osztályfőnöküknek szíveskedjenek leadni.

Kérjük, hogy a tanulók válasszanak a látogatni kívánt órákban több lehetőséget, majd fontossági sorrendben adják meg a választott órát. Ez azért fontos, mert a jelentkezők nagy száma miatt kénytelenek vagyunk rangsorolni. Szeretnénk minden tanulónak legalább egy olyan órát biztosítani, amit elsőként rangsorolt, de ezt másképpen nem tudjuk biztosítani.

Mivel a tantermek alapterülete és az osztálylétszámok miatt csak korlátozott számú vendéget tudunk fogadni, a tanulók szüleinek részvételére a tanítási órán csak akkor van lehetőség, ha a látogatói létszám még nem telt be.

 

Tájékoztató szülői értekezlet és fórum

 

Az óralátogatások ideje alatt, az 1. órában (8:00-8:45-ig) szeretettel várunk minden olyan szülőt, aki érdeklődik intézményünk iránt, és részletesebben szeretne tájékozódni a 2019/2020-as tanévre meghirdetett tagozatainkról.

Ezután, a 2. órában (8:55-9:40-ig) a magyar-német két tanítási nyelvű képzésről tartunk fórumot jelenlegi és volt diákjaink részvételével. Ide a nyolcadikos tanulókat is várjuk.

A tájékoztató szülői értekezlet és a fórum helyszíne: videoterem.

 

A beosztásokról és a további tudnivalókról november 19-ig tájékoztatjuk az általános iskolákat.

 

Meghirdetett órák

 

1. óra         8:00 – 8:45

Tanár

Osztály

Óra típusa

Fogarassyné Orczy Zsuzsanna

9.N

két tan. nyelvű német nyelv

Eke Kornélia

10.N

német nyelvi civilizáció

dr. Bognár Józsefné

10.A (angol tagozat)

angol

Tenyei-Tóth Angéla

11. fakt

biológia (laborban)

Németh Krisztina

9.N

földrajz németül

Szigeti Attila

9.B

földrajz

Boér Renáta

9.C

testnevelés

Komáromy Mátyás

9.A

matematika

Pappné Barta Borbála

11. érettségi előkészítő

matematika

 

2. óra         8:55 – 9:40

Tanár

Osztály

Óra típusa

dr. Somogyi Erika

9.C humán csoport

magyar

Csonkáné Németh Klára

11.B

magyar

dr. Kovácsné dr. Dudás Andrea

11.N

magyar

Kaczor Balázs

10.B

történelem

Kok Balázs

9.C ált.

történelem

Balassáné Dombi Judit

9.Kny A csoport

két tan. nyelvű német nyelv

Lázár Julianna

9.N

angol

Czabula Éva

10.N

angol

Szigeti Attila

10.A

földrajz

Tenyei-Tóth Angéla

9.B/ termtud. csoport

biológia (laborban)

Szabadkai Mária

12.B termtud. csoport

matematika

Miklós Katalin

12.N

matematika

Mizerák Beáta

10.C

vizuális kultúra

Eke Kornélia

Fórum a két tanítási nyelvű oktatásról a jelenlegi és volt diákjaink részvételével.

 

3. óra         9:50 – 10:35

Tanár

Osztály

Óra típusa

Biczó Patrícia

9.Kny B csoport

két tan. nyelvű német nyelv

Topscháll Zsuzsanna

9.Kny A csoport

két tan. nyelvű német nyelv

Kádas Rita

9.A-B-C

német

Illés Gabriella

9.A-B-C

olasz

Tóthné Zachár Gyöngyi

11.N

biológia németül laborban

Marsóné Pere Krisztina

12.B reál csoport

biológia

Boér Renáta

10.N-11.A

testnevelés

Ferenczi Miklós

12.A

matematika

Huszár István

9.N

fizika

 

 

4. óra         10:45 – 11:30

Tanár

Osztály

Óra típusa

Szalayné Iby Klára

12.C ált.

magyar

Kok Balázs

11.C humán csoport

történelem

Fogarassyné Orczy Zsuzsanna

11.N

történelem németül

Bati Zoltán

10.C

ének

Németh Erika

10.A (angol tagozat)

angol

Feketéné Györe Szilvia

10.B termtud. tagozat

kémia (laborban)

Marsóné Pere Krisztina

11.B reál csoport

biológia

Sasvári Ferenc

9.Kny

matematika

Miklós Katalin

10.A

matematika

Szentpéteri Attila

11.B

informatika

 

5. óra         11:40 – 12:25

Tanár

Osztály

Óra típusa

dr. Antal Miklós

11.C

történelem

Kiss Tamásné

10.N

történelem németül

Mizerák Beáta

9.N

vizuális kultúra

dr. Bognár Józsefné

12.A (angol tagozat)

angol

Szigeti Orsolya

10.B-C első idegen nyelv

angol

Szőke Györgyné

10.B-C első idegen nyelv

angol

Tóthné Zachár Gyöngyi

11.N

biológia németül laborban

Orosz Zoltán

11.A

biológia

Ferenczi Miklós

11.B reál tagozat

matematika

Szabadkai Mária

9.B termtud. tagozat

matematika