Nyílt nap siófoki iskoláknak (2018.11.14)

Címkék: Általános hírek

Tisztelt Érdeklődők!

Gimnáziumunk a 2018/2019-es tanévben is megszervezi a nyílt napot, melyen a végzős általános iskolások lehetőséget kapnak arra, hogy megismerkedjenek választott középiskolájuk légkörével, az abban folyó oktatással.

Ebben a tanévben nyílt napunk időpontja (a siófoki általános iskolák számára):

 

2018. november 14. (szerda)

8:00-12:25

 

A nyílt nap programjáról, a meghirdetett órákról az alábbiakban részletes ismertetést adunk.

Kérjük, az általános iskolások a jelentkezésüket a saját osztályfőnöküknek szíveskedjenek leadni.

Kérjük, hogy a tanulók válasszanak a látogatni kívánt órákban több lehetőséget, majd fontossági sorrendben adják meg a választott órát. Ez azért fontos, mert a jelentkezők nagy száma miatt kénytelenek vagyunk rangsorolni. Szeretnénk minden tanulónak legalább egy olyan órát biztosítani, amit elsőként rangsorolt, de ezt másképpen nem tudjuk biztosítani.

Mivel a tantermek alapterülete és az osztálylétszámok miatt csak korlátozott számú vendéget tudunk fogadni, a tanulók szüleinek részvételére a tanítási órán csak akkor van lehetőség, ha a látogatói létszám még nem telt be.

 

Tájékoztató szülői értekezlet és fórum

 

Az óralátogatások ideje alatt, az 1. órában (8:00-8:45-ig) szeretettel várunk minden olyan szülőt, aki érdeklődik intézményünk iránt, és részletesebben szeretne tájékozódni a 2019/2020-as tanévre meghirdetett tagozatainkról.

Ezután, a 2. órában (8:55-9:40-ig) a magyar-német két tanítási nyelvű képzésről tartunk fórumot jelenlegi és volt diákjaink részvételével. Ide a nyolcadikos tanulókat is várjuk.

A tájékoztató szülői értekezlet és a fórum helyszíne: videoterem.

 

A beosztásokról és a további tudnivalókról november 12-ig tájékoztatjuk az általános iskolákat.

 

Meghirdetett órák

 

1. óra         8:00 – 8:45

 

Tanár

Osztály

Óra típusa

dr. Kovácsné dr. Dudás Andrea

12.A

magyar

Eke Kornélia

10.N

német

Fogarassyné Orczy Zsuzsanna

9.N

történelem németül

Kiss Tamásné

12.N

történelem németül

Tenyei-Tóth Angéla

11. fakt

biológia

Szabadkai Mária

9.A

matematika

Szentpéteri Attila

10.C

informatika

 

2. óra         8:55 – 9:40

 

Tanár

Osztály

Óra típusa

Kaczor Balázs

10.B

történelem

Bati Zoltán

10.C

ének

Topscháll Zsuzsanna

9.Kny A csoport

két tan. nyelvű német nyelv

Fogarassyné Orczy Zsuzsanna

9.N

két tan. nyelvű német nyelv

Németh Erika

10.A (angol tagozat)

angol

Németh Krisztina

9.N

földrajz németül

Pappné Barta Borbála

11.C

matematika

Ferenczi Miklós

11.B

matematika

Komáromy Mátyás

11.B termtud. csoport

matematika

Miklós Katalin

11.N

matematika

Sasvári Ferenc

10.A

informatika

Eke Kornélia

Fórum a két tanítási nyelvű oktatásról a jelenlegi és volt diákjaink részvételével.

 

3. óra         9:50 – 10:35

 

Tanár

Osztály

Óra típusa

Szalayné Iby Klára

12.C

magyar

Csonkáné Németh Klára

12.N

magyar

dr. Antal Miklós

11.A

történelem

Kok Balázs

12.C humán

történelem

Eke Kornélia

10.N

két tan. nyelvű német nyelv

Biczó Patrícia

9. Kny B csoport

két tan. nyelvű német nyelv

Mizerák Beáta

12.A

művészettörténet

Czabula Éva

9.A

angol

Lázár Julianna

11.B-C

angol

Szőke Györgyné

11.B-C

angol

Tóthné Zachár Gyöngyi

11.N

biológia németül

Marsóné Pere Krisztina

10.A

biológia (laborban)

Boér Renáta

9.N

testnevelés

 

4. óra         10:45 – 11:30

 

Tanár

Osztály

Óra típusa

Németh Krisztina

10.N

földrajz németül

Feketéné Györe Szilvia

10.B termtud. csoport

kémia (laborban)

Orosz Zoltán

10.A

kémia

Marsóné Pere Krisztina

10.B reál csoport

biológia (laborban)

Tenyei-Tóth Angéla

12.B termtud. csoport

biológia

Huszár István

9.B

fizika

Szabadkai Mária

10.N

matematika

Miklós Katalin

12.B

matematika

 

5. óra         11:40 – 12:25

 

Tanár

Osztály

Óra típusa

dr. Somogyi Erika

11.C humán

magyar

Mizerák Beáta

10.N

mozgókép és médiaismeret

dr. Antal Miklós

11.B

történelem

Kok Balázs

9.C ált.

történelem

Balassáné Dombi Judit

10.A-B-C

német

Szigeti Orsolya

10.B-C 2. idegen nyelv

angol

Illés Gabriella

10.A-B-C 2. idegen nyelv

olasz

Feketéné Györe Szilvia

9.B termtud. csoport

kémia

Tenyei-Tóth Angéla

9.A

földrajz

Pappné Barta Borbála

9.C

matematika

Ferenczi Miklós

9.Kny

matematika