Nyílt nap Siófok környéki iskoláknak

Címkék: Általános hírek

Tisztelt Érdeklődők!

Gimnáziumunk a 2022/2023-as tanévben megszervezi a nyílt napot, melyen a végzős általános iskolások lehetőséget kapnak arra, hogy megismerkedjenek választott középiskolájuk légkörével, az abban folyó oktatással.

Ebben a tanévben nyílt napunk időpontja (a Siófok környéki általános iskolák számára):

2022. november 9. (szerda)

8:00-12:25

A nyílt nap programjáról, a meghirdetett órákról az alábbiakban részletes ismertetést adunk.

Kérjük, az általános iskolások a jelentkezésüket a saját osztályfőnöküknek szíveskedjenek leadni. (Amennyiben a tanuló egyénileg kíván jelentkezni, kérjük, jelentkezését 2022. október 28-ig küldje meg a toth.gabriella.krisztina@perczel.hu címre.)

Kérjük, hogy a tanulók válasszanak a látogatni kívánt órákból minden órában több (max. 3) lehetőséget, majd fontossági sorrendben adják meg a választott órát. Ez azért fontos, mert a jelentkezők nagy száma miatt kénytelenek vagyunk rangsorolni. Szeretnénk minden tanulónak legalább egy olyan órát biztosítani, amit elsőként rangsorolt.

Mivel a tantermek alapterülete és az osztálylétszámok miatt csak korlátozott számú vendéget tudunk fogadni, a tanulók szüleinek részvételére a tanítási órán csak akkor van lehetőség, ha a látogatói létszám még nem telt be.

Tájékoztató szülői értekezlet és fórum

Az óralátogatások ideje alatt, az 1. órában (8:00-8:45-ig) szeretettel várunk minden olyan szülőt és diákot, aki érdeklődik intézményünk iránt, és részletesebben szeretne tájékozódni a 2023/2024-es tanévre meghirdetett tagozatainkról.

Ezután, a 2. órában (8:55-9:40-ig) a magyar-német két tanítási nyelvű képzésről tartunk fórumot jelenlegi és volt diákjaink részvételével. Javasoljuk, hogy a két tanítási nyelvű képzés iránt érdeklődő diákok (szüleikkel együtt) vegyenek részt ezen a fórumon.

A tájékoztató szülői értekezlet és a fórum helyszíne: ebédlő.

A beosztásokról és a további tudnivalókról november 7-ig tájékoztatjuk az általános iskolákat illetve az egyéni jelentkezőket.

Meghirdetett órák

1. óra         8:00 – 8:45

Tanár

Osztály

Óra típusa

Karai Beáta

9.B

fizika

Balassáné Dombi Judit Csilla

9.Kny B

német

Fogarassyné Orczy Zsuzsanna Valéria

9.Kny A

német

Horváth Csaba

9.AC f

testnevelés

Kok Balázs

10.C

történelem

 

2. óra         8:55 – 9:40

Tanár

Osztály

Óra típusa

Szigeti Orsolya

10.A

angol

Marsóné Pere Krisztina

11.B2

biológia

Ferenci Rita Georgina

9.B1

biológia

Hanzelikné Sövegjártó Márta

10.B TT

kémia laborban

Farkas Eszter

11.N2

magyar nyelv

Dr. Somogyi Erika Éva

9.C

magyar nyelv

Pappné Barta Borbála

10.B1

matematika

Miklós Katalin

9.A

matematika

Fogarassyné Orczy Zsuzsanna Valéria

9.Kny B

német

Felleginé Szalóczi Emese

9.Kny C

német

Kaczor Balázs

12.B

történelem

Dr. Antal Miklós

11.C1

történelem

Eke Kornélia

Fórum a két tanítási nyelvű oktatásról a jelenlegi és volt diákjaink részvételével.

 

3. óra         9:50 – 10:35

Tanár

Osztály

Óra típusa

Telekiné Farkas Klára

11.BC

angol

Szigeti Orsolya

9.A

angol

Marsóné Pere Krisztina

9.B2

biológia

Komáromy Mátyás Balázs

9.B1

digitális kultúra

Hanzelikné Sövegjártó Márta

10.B TT

kémia laborban

Csonkáné Németh Klára

12.C1

magyar nyelv

Szabadkai Mária

10.C

matematika

Miklós Katalin

9.A

matematika

Felleginé Szalóczi Emese

11.ABC

német

Nagy Mária

11.ABC

német

Kékné Maxmilián Renáta Márta

11.ABC

német

Szabó Andrea

11.ABC

német

dr. Kovácsné dr. Dudás Andrea Edit

9.N

német

Illés Gabriella

11.

olasz

Balogh Botond

9.Kny f

testnevelés

Bak Ferenc

9.Kny l

testnevelés

Dr. Antal Miklós

12.C2

történelem

 

4. óra         10:45 – 11:30

Tanár

Osztály

Óra típusa

Németh Erika

11.A

angol

Juhászné Magyarosi Éva

11.A

angol

Telekiné Farkas Klára

11.N

angol

Lázár Julianna

11.N1

angol

Nagy Mária

9.BC

angol

Komáromy Mátyás Balázs

9.Kny

digitális kultúra

Németh Krisztina

10.N

földrajz németül

Kaczor Balázs

10.C

irodalom

Farkas Eszter

10.C2

irodalom

Dr. Somogyi Erika Éva

11.C

magyar nyelv

Miklós Katalin

12.A

matematika

Ferenczi Miklós László

12. fakt

matematika

Biczó Patrícia

9. ABC

német

Kékné Maxmilián Renáta Márta

9.ABC

német

dr. Kovácsné dr. Dudás Andrea Edit

9.N

német

Illés Gabriella

9.

olasz

Horváth Csaba

10.AB f

testnevelés

Szabó Andrea

9.N

történelem németül

 

5. óra         11:40 – 12:25

Tanár

Osztály

Óra típusa

Révfalusi Éva

11.BC

angol

Ferenci Rita Georgina

9.N

biológia

Komáromy Mátyás Balázs

9.B2

digitális kultúra

Szigeti Attila

10.A

földrajz

Pappné Barta Borbála

10.B2

matematika

Karai Beáta

9.B1

matematika

Topscháll Zsuzsanna

9.Kny

német

Bak Ferenc

10.N l

testnevelés

Balogh Botond

10.C l

testnevelés

Nyílt nap Siófok környéki iskoláknak (2022.11.09).pdf (175071 bájt)