Megyei és országos versenyeredmények a 2013/2014-es tanévben

Megyei és országos versenyeredmények a 2013/2014-es tanévben

Verseny/Tanuló neveOsztályTantárgy/Sportág/Műveltségi ágHelyezésFelkészítő tanár
OKTV eredmények
Kovács Janka Krisztina11.Bangol nyelvországos 8. helyezésBerta Anikó, Szőke Györgyné
Nagy Dorottya12.Afilozófiaországos 10. helyezésFerenczi Miklós
Nagy Dorottya12.Afilozófia angolulországos 7. helyezésFerenczi Miklós
Szabadi András13.Nangol nyelvországos 2. helyezésNémeth Erika
Szemesi Péter12.Bkémiaországos 10. helyezésKakasi Gabriella
Implom József Verseny
Révész Zoltán11.Nhelyesírásmegyei 2. helyezés
Eötvös József verseny
Kresz Alexandra11.Bszónoklásregionális 4. helyezésCsonkáné Németh Klára
Lesewurm
Bagi Annabella9.Nnémet nyelv1. helyezésFogarassyné Orczy Zsuzsanna
Szabó Eszter9.Nnémet nyelv2. helyezésFogarassyné Orczy Zsuzsanna
Szilágyi Zita10.Dnémet nyelv3. helyezésBiczó Patrícia
Euroscola internetes verseny
26 fő a 10.B és a 11.N osztályból1 nap az Európa ParlamentbenFogarassyné Orczy Zsuzsanna
Bújj a bőrömbe!
Bakos Bence11.Nkrimiírás3. helyezés
Pozsár Zsófia11.Nkrimiírás2. helyezés
Online Demokrácia Activity
Ápelesz Regina11.Nországos 9. helyezésFogarassyné Orczy Zsuzsanna
Németh Erzsébet11.Nországos 9. helyezésFogarassyné Orczy Zsuzsanna
Pozsár Zsófia11.Nországos 9. helyezésFogarassyné Orczy Zsuzsanna
Révész Zoltán11.Nországos 9. helyezésFogarassyné Orczy Zsuzsanna
Tóth Rebeka11.Nországos 9. helyezésFogarassyné Orczy Zsuzsanna
Honvédelmi Kötelék
Major Ádám12.Ahonvédelemmegyei 2. helyezésSzigeti Attila
Németh Gábor11.Ahonvédelemmegyei 2. helyezésSzigeti Attila
Pájer Bence11.Bhonvédelemmegyei 2. helyezésSzigeti Attila
Sinka Levente11.Bhonvédelemmegyei 2. helyezésSzigeti Attila
Kenguru Verseny
Harmat Dominik9.Bmatematikamegyei 10. helyezésSzabadkai Mária
Szili Katalin11.Nmatematikamegyei 10. helyezésKomáromy Mátyás
Avram Herschko Verseny
Humli Krisztina11.Ntermészettudományországos döntő: különdíjHollósy Eszter, Marsóné Pere Krisztina
Szili Katalin11.Ntermészettudományországos döntő: különdíjHollósy Eszter, Marsóné Pere Krisztina
Vörös Fanni11.Ntermészettudományországos döntő: különdíjHollósy Eszter, Marsóné Pere Krisztina
Irinyi János Verseny
Lakatos Klaudia9.Bkémiamegyei 5. helyezésKakasi Gabriella
Lovasi Viktor9.Bkémiaországos 24. helyezésKakasi Gabriella
Schülerwettbeverb Nordheim-Westfalen Verseny
Ápelesz Regina11.Nnémetországos 1. helyezésEke Kornélia
Németh Erzsébet11.Nnémetországos 1. helyezésEke Kornélia
Pozsár Zsófia11.Nnémetországos 1. helyezésEke Kornélia
Kár lenne, ha rák lenne internetes vetélkedő
Hajdu Noémi9.Negészségvédelemregionális 1. helyezés
Morcz Dominika9.Negészségvédelemregionális 1. helyezés
Sára Violetta9.Negészségvédelemregionális 1. helyezés
Szabó Eszter9.Negészségvédelemregionális 1. helyezés
Dél-Dunántúli Regionális Zongoraverseny
Tóth Rebeka11.Nzongora1. helyezés
Sistrum Zenei Versenyek
Tóth Rebeka11.Nzongoraezüst minősítés
Duna Ismerettár
Isó Viktória11.Abiológiaországos 6. helyezésMarsóné Pere Krisztina
Séllei Viola11.Bbiológiaországos 6. helyezésMarsóné Pere Krisztina
Mikola Antónia11.Bbiológiaországos 6. helyezésMarsóné Pere Krisztina
Helikoni Ünnepségek
Bagi Annabella9.Nszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Csek Gyöngyvér11.Bszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Dénes Dalma11.Bszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Fülöp Éva10.Aszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Imre Viktor10.Dszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Kovács Roxána9.Cszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Köő Tamás11.Bszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Riskó Boldizsár10.Cszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Rogácsi Lujza10.Cszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Somogyi Dániel10.Dszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Szalay Ágnes10.Dszínjátszásbronz minősítés, különdíjMizerák Beáta
Szekrényesi Gréta9.Aszínjátszásbronz minősítésMizerák Beáta
Szalay Ágnes10.Dversmondásezüst minősítésSzalayné Iby Klára
Szilágyi Zita10.Dzongora/kamarazeneezüst minősítés
Giay Anna11.Nzongora/kamarazeneezüst minősítés
Krasznai Bálint Levente10.Bzongora/kamarazenebronz minősítés
Bimbó Panna9.Amodern táncezüst minősítés
Harmath Dóra11.Amodern táncezüst minősítés
Kelemen Debóra10.Amodern táncezüst minősítés
Sikentáncz Cintia11.Amodern táncezüst minősítés
Sikentáncz Loretta9.Amodern táncezüst minősítés
Diákolimpia/Sportversenyek: futás, karate, kézilabda, úszás
Fekete Farkas Mór11.Akaratenemzetközi ELKA kupa 1. helyezés
Fekete Farkas Mór11.AkarateUtánpótlás Magyar Bajnokság 1. helyezés
Rudniczai Vanda9.Bkarate: kata, kumiteországos 2. és 3. helyezés
Tóth Alexandra12.Nkarate: kumiteMagyar Bajnokság 6. helyezés
Révész Zoltán11.N100 m mellúszásmegyei 1. helyezés
Révész Zoltán11.N100 m gyorsúszásmegyei 4. helyezés
Sófalvi Renáta10.Cmezei futásmegyei 1. hely, országos 23. helyBoér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Farkas Ádám12.Amezei futásmegyei 1. hely,országos 20. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Kiss Gábor12.Cmezei futásmegyei 1. hely,országos 20. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Lukács Márk11.Nmezei futásmegyei 1. hely,országos 20. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Megyeri Ádám12.Cmezei futásmegyei 1. hely,országos 20. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Pájer Bence11.Bmezei futásmegyei 1. hely,országos 20. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Sevter Marcell12.Bmezei futásmegyei 1. hely,országos 20. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Singer Róbert10.Cmezei futásmegyei 1. hely,országos 20. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Takács Bálint12.Amezei futásmegyei 1. hely,országos 20. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Takács Martin12.Bmezei futásmegyei 1. hely,országos 20. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Baranyai Fanni12.Amezei futásmegyei 1. hely,országos 22. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Dénes Dalma11.Bmezei futásmegyei 1. hely,országos 22. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Herceg Dalma11.Bmezei futásmegyei 1. hely,országos 22. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Nyárádi Blanka13.Nmezei futásmegyei 1. hely,országos 22. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Tóth Alexandra12.Nmezei futásmegyei 1. hely,országos 22. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Bálint Márk9.Bmezei futásmegyei 6. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Benedek Máté10.Bmezei futásmegyei 6. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Csuti Péter9.Bmezei futásmegyei 6. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Fehér Ádám9.Nmezei futásmegyei 6. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Kaszás Sándor10.Bmezei futásmegyei 6. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Laczkó Tibor9.Bmezei futásmegyei 6. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Pfuhl Péter10.Bmezei futásmegyei 6. hely (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Kresz Lea12.B100 m mellúszásmegyei 1. hely
Németh Nikolett12.C100 m gyorsúszásmegyei 2. hely
Udvari Bence9.B100 m gyorsúszásmegyei 13. hely
Csák Panna9.Nduatlonországos 1. helyezés
Sófalvi Renáta10.Cduatlonországos 2. helyezés
Csepregi Brigitta9.Britmikus gimnasztikaországos 2. helyezés (csapat)
Farkas Nikolett9.Britmikus gimnasztikaországos 2. helyezés (csapat)
Kelemen Debóra10.Aritmikus gimnasztikaországos 2. helyezés (csapat)
Papp Franciska9.Nritmikus gimnasztikaországos 2. helyezés (csapat)
Szőcs Lilla9.Nritmikus gimnasztikaországos 2. helyezés (csapat)
Andermann Máté11.AFutsal labdarúgó tornamegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Bagi Bernát12.BFutsal labdarúgó tornamegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Göttlinger Barna10.CFutsal labdarúgó tornamegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Kiss Gábor12.CFutsal labdarúgó tornamegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Lukács Márk11.NFutsal labdarúgó tornamegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Megyeri Ádám12.CFutsal labdarúgó tornamegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Pfuhl Péter10.BFutsal labdarúgó tornamegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Singer Róbert10.CFutsal labdarúgó tornamegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Turós Viktor10.CFutsal labdarúgó tornamegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Volák Dániel12.CFutsal labdarúgó tornamegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Bagi Bernát12.Bkispályás labdarúgásmegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Fábián Ádám12.Bkispályás labdarúgásmegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Farkas Ádám12.Akispályás labdarúgásmegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Hegyi Sámuel12.Bkispályás labdarúgásmegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Salamon Szabolcs12.Bkispályás labdarúgásmegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Sevter Marcell12.Bkispályás labdarúgásmegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Szakáts Péter12.Bkispályás labdarúgásmegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Takács Bálint12.Akispályás labdarúgásmegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Takács Martin12.Bkispályás labdarúgásmegyei 4. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Barczi Brigitta Laura10.Akézilabdaországos 2. helyezés (csapat)
Biber Zita13.Nkézilabdaországos 2. helyezés (csapat)
Brettner Zsófia Dorina10.Bkézilabdaországos 2. helyezés (csapat)
János Fruzsina12.Ckézilabdaországos 2. helyezés (csapat)
Lakatos Klaudia9.Bkézilabdaországos 2. helyezés (csapat)
Lanczki Eszter11.Akézilabdaországos 2. helyezés (csapat)
Papp Vivien9.Ckézilabdaországos 2. helyezés (csapat)
Sallai Nikolett9.Bkézilabdaországos 2. helyezés (csapat)
Schmidt Nikolett13.Nkézilabdaországos 2. helyezés (csapat)
Termány Rita12.Ckézilabdaországos 2. helyezés (csapat)
Andermann Máté11.Astrandlabdarúgásországos 6. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Bagi Bernát12.Bstrandlabdarúgásországos 6. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Göttlinger Barna10.Cstrandlabdarúgásországos 6. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Lukács Márk11.Nstrandlabdarúgásországos 6. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Singer Róbert10.Cstrandlabdarúgásországos 6. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Szakáts Péter12.Bstrandlabdarúgásországos 6. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Takács Bálint12.Astrandlabdarúgásországos 6. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Turós Viktor10.Cstrandlabdarúgásországos 6. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Lukács Benjámin9-Bstrandlabdarúgásországos 10. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Laczkó Tibor9.Bstrandlabdarúgásországos 10. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Sarang Dániel9.Bstrandlabdarúgásországos 10. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Udvari Bence9.Bstrandlabdarúgásországos 10. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Csuti Péter9.Bstrandlabdarúgásországos 10. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Suszter Gábor9.Cstrandlabdarúgásországos 10. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Bévárdi Zsombor9.Cstrandlabdarúgásországos 10. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila
Tóth Dávid10.Bstrandlabdarúgásországos 10. helyezés (csapat)Boér Renáta, Rákossi Tamás, Szigeti Attila